Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pogadanka o chustonoszeniu

26 października 2017 @ 10:30 - 12:00

Zapraszamy na kolejną pogadankę z cyklu „Chustonoszenie bez tajemnic”. Spotkanie dedykowane jest przyszłym rodzicom i rodzicom już posiadającym dzieci, którzy myślą o chustowaniu swoich pociech, ale mają wiele pytań na temat noszenia.
 
Chusty to świetny wynalazek. Choć znane od bardzo dawna, dziś odkrywamy je na nowo. I mamy pełno pytań, obaw i wątpliwości. By je rozwiać, zapraszam na kolejną pogadankę o chustowaniu w Tulio w Rybniku.
 
Opowiem o tym dlaczego warto nosić dziecko, od kiedy można to robić i jakie dobrać wiązania, by motanie było bezpieczne i zdrowe zarówno dla maluszka, jak i dla noszącego go rodzica. Będzie też okazja do zobaczenia różnych chust.
 
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszam spodziewające się dziecka pary i młodych rodziców. To spotkanie wprowadzające w tajniki chustonoszenia jest dla was 🙂
 
Pogadanka, czyli spotkanie informacyjno-doradcze, dla osób uczęszczających do szkoły rodzenia jest bezpłatna. Nie uczę na niej wiązać, celem jest pokazanie zalet bliskości i propagowanie idei prawidłowego noszenia naszych dzieci.
 
Ilość miejsc na pogadance jest ograniczona. 

Szczegóły

Data:
26 października 2017
Czas:
10:30 - 12:00
Wydarzenie Category: